top of page

Rezerwy z punktem. Młodzież w kratkę

Trzeci w tym sezonie remis drugiej drużyny Enei Energii Kozienice. Zespół Artura Gugały podzielił się punktami z wiceliderem tabeli Gryfią Mirów. Nasz zespół prowadził już różnicą dwóch bramek. Goście od 66 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza Bartłomieja Bilskiego. Gryfia wyrównała na pięć minut przed końcem spotkania.

▶️ Campeon.pl Klasa A Enea Energia II Kozienice - Gryfia Mirów 3:3 bramki dla Energii: Wiktor Wasiński 16', Przemysław Stępiński 55', Filip Maciąg 61'

Trener Artur Gugała: - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Do zwycięstwa młodym zawodnikom zabrakło doświadczenia i ogrania. Szkoda też kilku doskonałych sytuacji na strzelenie gola. Cieszy, że drużyna robi postępy i nad tym się skupiamy.

▶️ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2004) Enea Energia Kozienice - STFChampion Warszawa 1:8 (1:2) bramka dla Energii: Damian Jankowski 3’

Trener Piotr Łapiński: - Najsłabszy mecz jaki widziałem w wykonaniu tych chłopaków od kiedy zacząłem z nimi pracę.

Enea Energia Kozienice - Delta II Warszawa 0:7

▶️ I Liga Wojewódzka Trampkarzy (2006) Młodzik Radom - Enea Energia Kozienice 2:1

Trener Paweł Rajn: - Pierwsi strzelamy bramkę, ale niestety pod koniec pierwszej połowy tracimy gola. Druga połowa wyrównana, ale w końcówce tracimy bramkę. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda że bez punktów.

Drukarz Warszawa - Enea Energia Kozienice 2:0

▶️ I Liga Okręgowa Młodzików (2008) Enea Energia Kozienice - Orzeł Wierzbica 10:0

Trener Rafał Bartosiewicz: - Chłopcy po raz kolejny zagrali bardzo dobry mecz 👏💪

▶️ II Liga Okręgowa Młodzików (2009) UKS Lipie - Enea Energia Kozienice 1:6

Trener Piotr Godlewski: - Cały mecz przeważaliśmy. Ciężko było grać piłką ponieważ boisko naturalne, bardzo ciężkie do gry i przejść ze sztucznego na taką murawę bardzo trudno. Chłopcy włożyli dużo siły i walki, dzięki temu wygrywamy. Szkoda straconej bramki, jeden błąd obrońcy i od razu bramka dla gospodarzy. Cieszy wygrana bo pierwszy mecz ligowy chłopców dziewiątek.

▶️ II Radomska Liga Orlików (2010) Królewscy Jedlnia - Enea Energia Kozienice 7:4

Trener Wojciech Strąg: - Obie drużyny rozegrały bardzo dobry mecz. Do 52 minuty prowadziliśmy 4:3 i nic nie wskazywało na to że możemy przegrać to spotkanie. Chłopcom zabrakło siły w końcówce, bo grali praktycznie bez zmian. Do Jedlni pojechaliśmy bez trzech podstawowych zawodników. Popełniliśmy kilka prostych błędów, po których straciliśmy bramki.