top of page

Pierwsza wygrana rezerw. Juniorzy walczyli do końca i opłaciło się

Druga drużyna Enei Energii Kozienice wysoko pokonała Wisłę Chotcza 5:1. Juniorzy młodsi, choć przegrywali 1:2, walczyli do końca i wygrali.

👉 Campeon.pl Klasa A Enea Energia II Kozienice - Wisła Chotcza 5:1 bramki dla Energii: Artur Gugała, Bartłomiej Maciąg, Rafał Konopka, Sebastian Orzechowski, Oskar Wróblewski

👉 I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych (2004)

Enea Energia Kozienice - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2

bramki dla Energii: Damian Jankowski 17', 67', Jakub Cieślakowski 90'+3 z karnego

👉 I Liga Wojewódzka Trampkarzy (2006) SEMP Ursynów - Enea Energia Kozienice 3:0 wo.

👉 II Liga Okręgowa Trampkarzy (żeński zespół) Gracja Tczów - Enea Energia Kozienice 12:3

👉 I Liga Okręgowa Młodzików (2008)

Enea Energia Kozienice - APN Talent Radom 1:1

Trener Rafał Bartosiewicz: - Przespaliśmy pierwszą połowę, w której straciliśmy bramkę. W drugiej połowie było już dużo lepiej. Strzelamy bramkę wyrównującą. Przeciwnik bardzo waleczny. Ciężko nam się rozpędzić w tej rundzie, ale jeszcze wszystko przed nami.

👉 II Liga Okręgowa Młodzików (2008) Gryf Policzna - Enea Energia II Kozienice 0:7

👉 II Liga Okręgowa Młodzików (2009) Enea Energia Kozienice - KS Magnuszew 3:0

Enea Energia Kozienice - GKS Chynów 2:0

👉 Radomska Liga Orlików E1 (2010) Enea Energia Kozienice - Jedlnia Dzieciom 1:7

👉 Radomska Liga Orlików E2 (2011) Enea Energia Kozienice - Jedlnia Dzieciom 1:8

👉 Radomska Liga Żaków F1 (2012) Jedlnia Dzieciom - Enea Energia Kozienice 8:2

Trener Elżbieta Bienias: - Rozegraliśmy pierwszy mecz ligowy. Mimo porażki zagraliśmy dobre spotkanie. Trzeba pamiętać, że gram rocznikiem młodszym od inny zespołów.